1-700-701-114

מערכות קבועות

הגבהת דוושות

אנשים נמוכי קומה נתקלים בבעיה שאינם מגיעים עם הרגליים אל הדוושות. במקרים אלה מבצעים הגבהה של דוושת הגז ושל דוושת הבלם, שהן למעשה תוספת הארכה של הדוושות לכיוון הנהג.

קרא עוד »

תפוח הגה נשלף

תפוח זה מתאים לאנשים נוספים שנוהגים באותו רכב, לאנשים שאין מגבלה לנהיגה עם תפוח ישנה אפשרות לנתקו מהבסיס ולנהוג ללא התפוח לכן ניתן להרכיבו ולפרקו על כל סוגי הרכבים, בקלות ובמהירות.

קרא עוד »

תפוח הגה פונקציות

תפוח הפונקציות הוא אלחוטי ומבוסס על מערכת אלקטרונית מתקדמת , המקשרת בין התפוח לרכב עצמו, שפותחה בחברת פרילינג. תפוח הגה לנכים המוגבלים בגפיהם העליונות ושאין באפשרותם לעזוב את ההגה.

קרא עוד »

הצלבת מאיצי גז

התקנת הצלבת מאיצים אפשרית ברכבים בהם דוושת המאיץ מופעלת אלקטרונית , למען נהגים ללא מגבלה, מותקנת מערכת האצה לרגל ימין.

קרא עוד »

מאיץ גז לרגל שמאל קבוע

קודם הבא • המאיץ מיועד לאנשים המוגבלים ברגלם הימנית.• מאיץ לרגל שמאל, הוא מתקן קבוע המעניק שליטה מלאה על האצת הרכב.• המנגנון בנוי כך שלא

קרא עוד »

מנגנון יד ימין קבוע

מנגנון יד ימין לנכים המוגבלים בגפיהם התחתונות לנהוג באופן עצמאי. הוא מותקן מימין לרגל הנהג או מתחת להגה ומספק שליטה מלאה על דוושות הגז והבלם בעזרת יד ימין. המנגנון פרי פיתוח של חברת פרילינג, קל לתפעול ואינו תופס מקום רב בחלל הרכב.

קרא עוד »

מנגנון יד שמאל קבוע

מנגנון יד שמאל לנכים המוגבלים בגפיהם התחתונות נהיגה נוחה ובטוחה. הוא מותקן מתחת להגה ומספק שליטה מלאה על דוושת הגז והבלם בעזרת יד שמאל. המנגנון קל לתפעול ואינו תופס מקום רב בחלל הרכב.

קרא עוד »

מעוניינים בקבלת ייעוץ מקצועי?

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם !

דילוג לתוכן